pizza

Da Grasso Gryfino Pizza

Zachodniopomorskie

Jak uczą statystyki, Polacy stoją się coraz dużo przedsiębiorczym narodem, i ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Jednym spośród niezwykle powszechnych pomysłów jest niewielka albo średnia gastronomia, tu z kolei ogromną popularnością zajmują się pizzerie.

Da Grasso Świdwin Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przebrnie przez całe wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a też otrzyma stosowne zgody, przychodzi moment na wyposażenie lokalu.

DaGrasso
DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Są różne rodzaje pieców do pizzy, należy to porównać ze sobą ich parametry w momentach, aby wybrać ten odpowiedni. Często w pizzeriach używane są piece do pizzy elektryczne, i czasem – jednak toż normalny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to koszt, który przeważnie jest podobniejszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą posiadać inne wymiary, a i zróżnicowaną ilość komór, zezwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które idą na bliskie wypiekanie wielu pizz, ale i zapiekanek, czy podobnych dań w charakteru fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo dobry piec do pizzy tego typie – model 3550TB10, wybiera się w kolekcji niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące pokażą się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której projekty z kolei X-line, E-line i F-line, organizują w pełnej gamie rozmiarów, jak a instytucje Hendi, oferującej doskonałą markę w powiązaniu z popularnym wzornictwem.

Piece do pizzy w bezpośredniej kolekcji ma firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Kiedy już lokal zostanie zaopatrzony w nasz najważniejszy składnik, do spełnienia jest jeszcze wiele przedmiotów, bez jakich nie może obyć się żadna pizzeria czy wszystek inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a i odporne na ścieranie i przyjemne do dezynfekcji blaty do wykonywania wypieku. Do zrobienia niektórych składników przydatna będzie ponad odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna może się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą odnaleźć można w kolekcji Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był wyposażony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a jeszcze w wyparzarkę do naczyń. Listę taką ważna by stanowić w nieskończoność, a i tak nie odnalazłyśmy się na niej też wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi jednak znacznie łatwo, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego więcej wymaga jego nazwa. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments