Damska torebka sklep

Damska torebka sklep Lewin Brzeski

Prasówki

Damska torebka idealnie wyposażona Nie powinien nikogo zmuszać do tego, że nawet mała torebka damska stanowi w bycie pomieścić tak wiele. Osoby są dobry dar noszenia w niej nie tylko wszystkich niezbędnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, lecz także przedmiotów wyłącznie na co dzień nieprzydatnych, lecz lubianych w najmniej oczekiwanym momencie. Wiele kobiet pamięta przecież dylemat, co tak dać do codziennej torebki, aby pomieścić w niej akcesoria, które będą pozytywne w części sytuacji. Oto nasza subiektywna lista wyposażenia torebki, która jednak się sprawdza.

Damska torebka sklep Kietrz

 

Portfel i materiały

To niewątpliwie absolutna treść i niestety wyobrazić sobie, żeby w damskiej torebce zabrakło portfela i dokumentów. Większość torebek ma specjalne przegródki na portfel, dlatego można po niego łatwo i łatwo wziąć w każdym momencie.

torebki
Reklama

Kosmetyczka

Wiele pań ma zazwyczaj w torebce kosmetyczkę z postawowymi kremami do makijażu, dzięki czemu w każdym momencie moga poprawić czy odświeżyć nasz wygląd. Warto wyposażyć się w niewielkiemu – produkty naszych drogich kosmetyków oraz nosić je zazwyczaj w torebce, aby zapobiec codziennego przekładania kosmetyczki po wykonaniu makijażu w bloku.

 

Damska torebka sklep Kietrz

W takiej kosmetyczce na że powinien znaleźć się podkład, jesli na co dzień go użytkujemy, tusz do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz i kilka patyczków kosmetycznych, a jeszcze pilniczek do paznokci z określonym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to szczególnie istotne w sukcesie, gdy posiadamy naturalny manicure.

Gdy jesteśmy już przy kosmetykach, zatem w współzależności od pojemności naszej torebki, warto być przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do ciała w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu lekko będziemy umiały się odświeżyć w jakiejś sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony traktują tąż wadę, że dosyć łatwo i zwyczajnie w najmniej oczekiwanym czasie się rozładowują. A w własnej torebce zawsze powinno znaleźć się mieszkanie na ładowarkę lub powerbank, które uratują nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, kiedy i powerbank nie mają sporo miejsca, to z powodzeniem zmieszczą się nawet w krótkiej torebce.

Damska torebka sklep Kietrz

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to jednocześnie must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, kiedy musimy coś zanotować lub wręczyć komuś wiedze na etykiecie (na dowód dając ją w drzwiach czy za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem ma tyle miejsca co telefon komórkowy, wtedy na zapewne nie zabraknie dla niego przerw w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód że nas dopaść wszędzie, a doskonale wiemy, że ważny żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto wtedy zadbać o to, by w torebce zawsze znalazł się choć jeden batonik zbożowy czy niska paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet jeżeli poczujemy głód będąc gra domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska że nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy również przewidzieć mieszkanie na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na sucho (na przykład taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki jakim będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet wówczas, jeżeli nie będziemy brać nadzieje ich umycia pod tą wodą. Takie akcesoria zajmują stosunkowo dużo miejsca, lecz pozwalają nam czuć się tak w jakiejś sytuacji.

Damska torebka sklep Kietrz

Choć powyższa lista może powtarzać się dość długa, to gwarantujemy, iż te akcesoria zmieszczą się niemal w jakiejś średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o