plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Tychowo gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Premiera filmu zrobiła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak popularny „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka wyższa niż śmierć”, tym razem przedstawił coś całkowicie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest ten Wrocław. W centrum tym biegnie do okrutnych morderstw. Każdego dnia o tej jednej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w niesamowity sposób kolejną ofiarę. Gdy się okazuje osoby też zajmują zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawd stanowi w kontakcie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, wcielająca się w postać Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem jednej również tej tejże osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest wielkie zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w którego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej sytuacji Iwoną Bogacką – wykonywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo mądre i ciężkie śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do kolejnych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie że do ostatniego osiągnąć gdyż kina nie są w okresie pogodzić się na sytuację gdzie ten jedyny obraz jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, wymagają one wyłączności na sąd do malowania produkcji w terminie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić wydawany w kinach warunek tenże pragnie być zadowolony. W niniejszym kierunku nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć dany dla nich na wyłączność przez konkretny czas.

Opinia o wyświetlaniu filmu tylko na podstawach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z oferty odtwarzania produkcji na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak myśli sam Patryk Vega – zobaczyli oni to trend – wyświetlanie obrazów na podstawach internetowych zatrzymuje się jeszcze dużo łatwe. Patrzą w niniejszym ciężki potencjał. Patryk Vega ma także, że stanowi wtedy podążanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Jak mawia Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a jaka jest wyłącznie inna niż ja natomiast toż wszystko co wydawała do tej chwile […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą relację i w niniejszą bohaterkę, no także posiadam nadzieję, że wtedy i będzie dla mnie jakiś przyczynek do kolejnych ciekawych ról, które są inne niż te, z których jestem świetna do tej chwile.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do zobaczenia w bliskich własnych kinach, praca ta tłumaczona jest na salach kinowych na gruncie między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a również na placu Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten uważany jest jak bardzo wykonany – część spośród widzów widzi go zbyt spektakl noszący w napięciu do samego końca. Mówią, że stanowi w nim znacznie dynamiczna działalność i ciekawa fabuła. Z kolejnej strony znajdziemy także liczbę osób zwracającą opinię na mniejszy montaż czy i gorszą jakość, niż w dotychczasowych produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Jak podkreśla sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to całkowicie nowy Vega. W niniejszym filmie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich nowych filmów. Nie zawiera i mieszania gatunków. Wtedy stanowi jednak czysty thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w czasie obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego etapu nie są w okresie uzyskać kiedy taż historia się skończy. Stanowi ostatnie wybór czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments