Ulubiona pozycje seksualne mężczyzn

Ulubiona pozycje seksualne mężczyzn

Erotyka Poradniki

W jakic pozycjach lubią kochać się panowie? czy pasuje to kobietom? O tym dziś w artykule.

Ulubiona pozycje seksualne mężczyzn

Dziś zajmiemy się ulubionymi pozycjami seksualnymi mężczyzn. Nie wszystkie z nich są ulubionymi pozycjami pań. Dziś jednak sprawdzimy, co podnieca panów. Poniżej przedstawiamy ulubione pozycje seksualne panów.

Pozycja misjonarska. Ta pozycja jest najpopularniejszą pozycją do uprawiania miłości cielesnej. Tą pozycję lubią i panie, i panowie. Panie doceniają seks w pozycji misjonarskiej za to, że mogą całować się z partnerem, przytulać do niego oraz patrzeć mu w oczy. Panowie zaś doceniają w niej to, że to oni dominują. Od nich zależy intensywność doznań obojga. Dodatkowym atutem jest to, że przy odpowiednim ułożeniu bioder i nóg partnerki można wprowadzić członka głęboko do pochwy. To intensyfikuje doznania i wzmaga erekcję. Z tych powodów ta pozycja jest najczęściej wybierana przez kochanków. Pozycja ta jednak może nie sprawdzić się u par, w których mężczyzna ma nadwagę, a kobieta jest lekka. Może powodować to dyskomfort.

Pozycja Flatiron. Partnerka kładzie się na brzuchu lekko unosząc biodra. W tej pozycji mężczyźni również mają uczucie dominacji. Dodatkowo penetracja w niej jest dużo głębsza niż w pozycji misjonarskiej.

Pozycja motyl. Ta pozycja sprawdza się niezależnie jak hojnie przez naturę został obdarowany partner. Kobieta układa się wygodnie na plecach, a mężczyzna rozchyla jej nogi, by móc wprowadzić penisa do pochwy. Podczas penetracji partner przytrzymuje uda partnerki. Panie również lubią tą pozycję, gdyż jest łatwa i gwarantuje poczucie bliskości z partnerem. Można również kochając się w tej pozycji całować się, pieścić i dotykać.

Pozycja na jeźdźca. W tej pozycji to mężczyzna leży na plecach, a kobieta jest u góry. To w jej gestii jest głębokość penetracji oraz szybkość ruchów posuwistych. Panie często łatwo dochodzą w tej pozycji. Dodatkowym atutem dla pań jest to, że czując zbliżający się orgazm same mogą zwiększyć tempo. Panowie zaś lubią tą pozycję za to, że mogą przyglądać się ciału partnerki, podziwiać je i pieścić dłońmi. Szczególnie piersi, czyli ten fragment kobiecego ciała, który każdy facet lubi głaskać, ściskać i miętolić. To efekt tego, że większość facetów to wzrokowcy. To świetna pozycja dla par, w których facet ma nadwagę, a ona jest szczuplutka.

Pozycja ślimaka. W niej partnerka kładzie się na plecach, a następnie podciąga nogi pod klatkę piersiową, kładąc jednocześnie stopy na klatce kochanka. Mężczyzna zaś klęka przed tak ułożoną partnerką zachowując równowagę przy pomocy podparcia się na rękach. W tej pozycji dochodzi do bardzo głębokiej penetracji i intensywnej stymulacji. Przed seksem w pozycji ślimaka warto poświęcić więcej czasu na grę wstępną, żeby pochwa stała się elastyczna i solidnie nawilżona. Jest to zalecane, by nie doszło do nieprzyjemnych otarć.

Pozycja kwiat Lotosu. Jest to najłatwiejsza pozycja zdaniem fachowców w Kamasutrze. Wiele par zaczyna lekturę i sprawdzanie pozycji z wyżej wymienionej księgi właśnie od tej pozycji. Mężczyzna musi w niej usiąść krzyżując nogi. Partnerka siada na nim okrakiem, jednocześnie oplatając go biodrami. To do niej należy kontrola głębokości i szybkości penetracji. Panie uwielbiają tą pozycję ze względu na dostęp do ust i możliwość masażu piersi.

 

Artykuł powstał dzięki portalowi seks randki

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o