wybielanie zębów

Wybielanie zębów Kobylin

Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi być tylko kwestią genów. Dzięki odpowiednim środkom wybielającym pięknymi zębami może sprawiać się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Sulmierzyce

Naturalnie białe zęby dają się dość rzadko. Większość kobiet ma zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz wiele z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby nadać im planowany odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak też w gabinecie stomatologicznym. Jaka droga będzie najzdrowsza, by uzyskać dobry efekt?

Spis treści:

Co wchodzi na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?
Jak wybielić zęby – w zamku czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także zagranicznych środków stomatologii estetycznej?
Co wchodzi na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów potrafi stanowić interesujący – od bieli aż do poziomów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim składnikami genetycznymi, czyli u każdej panie potrafi żyć on dość inny.

Warto jednak wskazać, że również sam mamy prestiż na kształt uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie sporej kwocie herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co daleko, odcień uśmiechu dostosowuje się wraz z wiekiem. U starych osób dojeżdża do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest więc bardzo widoczna.

A nawet w współczesnych sukcesach można osiągnąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym stanowi toż możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej wykonuje się wybielanie zębów Kraków to pewne z wielu miast, gdzie możemy wykorzystać takich stylów w gabinetach stomatologicznych, ale do dyspozycji jesteśmy także specjalne preparaty do gruncie w zakładu.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To mechanizm polegający na przesłaniu im wyższego odcienia. Niczym on jest? Powszechnie stawia się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w dobrych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to środek bezpieczny, ale warto wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako główny skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu lub i należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zamku czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na skorzystanie z preparatów oddanych do swego użytku, lecz także mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z braków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów pozwala na zdobycie niezwykłych wyników, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa jest ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy zawierać się oraz z wyższym kosztem.

Wybielanie zębów Sulmierzyce

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najzdrowsza? Sprawdź teraz dokładne dane o każdej z nich a wyszukaj taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy uzyskać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują większą porcja substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a i mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zachowaniem past jest możliwe, przecież nie u każdej osoby daje odpowiedni efekt. Co daleko, należy mieć o tym, żeby nie podawać ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, bo mogą wpływać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej łatwe na choroby.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Sulmierzyce

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Istnieją toż nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na zewnętrzny oraz dolny łuk zębowy. Działają raczej na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym przykładu efekt wybielania potrafi stanowić ładniejszy niż w porównaniu do past, przecież nie będzie on naprawdę efektowny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Sulmierzyce

Żele wybielające

Mają działanie zbliżone do pasków, ale montowane są na zęby z zachowaniem pędzelka lub w zestawie wraz z żelem wybierają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z zastosowaniem nakładek, które następnie przejmuje się żelem wybielającym. W porównaniu do wybielania zębów w bloku pacjenta, przyjmuje się to wyższe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech potrafi być stale bielszy!

Zabieg otwiera się od wykonania wycisków zębów, na podstawie których układa się następnie specjalne nakładki z ciała stawiane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do podawania w bloku. Pacjent powinien wprowadzać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i planując je na zęby.

Okres bycia kuracji to przeważnie z 7 do 14 dni, przy czym efekt może podeprzeć się na dalszy termin niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Sulmierzyce

Wybielanie lampą

Druga oferta łatwa w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym przykładu zwraca się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która zadaje ich aktywację. Taka technologia idzie na osiągnięcie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to pewne z centrów, gdzie stanowi ono dostępne, traktowane jest za najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można osiągnąć bardzo większą moc w stylach zębów niż z zachowaniem nowych metod. Istnieje ostatnie dodatkowo zabieg bardzo silny – raz wykonany pozwala na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która wykonywana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Sulmierzyce

Biała dieta – chodzenie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, lecz dodatkowo na kredyty godzina po nim, należy mieć o dobrym postępowaniu. Duża jest w tym przykładu tak zwana biała dieta. Co więc stanowi?

Biała dieta to dieta, która reklamowana jest po zabiegach wybielania zębów, a dodatkowo innych sposobach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, jakie mogą zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a i z różnych materiałów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się prowadzić przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, chociaż im dłużej trzyma się jej zaleceń, tym atrakcyjniejsze efekty można osiągnąć. Wówczas biel zębów po sposobie potrafi stanowić widoczna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to środek, który powoduje na zdobycie znacznie łatwych wyników, ale należy mieć o tym, że nie wszystkie zęby mogą być ludzie wybielaniu.

Związki wybielające działają wyłącznie na zęby naturalne, stąd też nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków czy same plomb w zębach. Wobec tego twarzy zajmujące wielką miara wypełnień mogą nie osiągnąć zadowalających efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny i potrafi rzucać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – przyjmuje się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Kierowany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie zębów Kraków również w pozostałych miastach. To jeszcze pełna paleta innych środków, które powodują na osiągnięcie efektu bielszych zębów. Z czego warto sięgnąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która polega na usunięciu z nich osadu i osadu nazębnego. U wielu kobiet idzie na zdobycie znacznie odpowiedniego efektu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie polecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, by osiągnąć odpowiedniejsze wyniki.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to długie płatki porcelany, które mocowane są na zębie. Ich charakterem jest korekta kształtu zęba, a dodatkowo jego koloru. Dzięki licówkom można wziąć znacznie przyjazne wyniki i zajmować się całkiem nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Sulmierzyce

Korony

Korony protetyczne stosowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zastępują go również pozwalają na prowadzenie jego wielkości. Korony można mieścić na prawdziwym korzeniu czy na implancie stomatologicznym.

Korona pozwala na pełną zmianę koloru zęba, a i potrafi stanowić wykorzystywana w planu poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także zagranicznych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wykorzystać z wszystkiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o